درباره آکادمی

مهارتجو

شما اینجایید! عالیه! به سایت مهارتجو خوش آمدید.

باور کنید برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم! پس بیشتر از این شما رو منتظر نذاریم و بدون مقدمه چینی بریم سر اصل مطلب.
اصل مطلب درباره پاک ترین موجودات روی زمین، یعنی بچّه هاست. می دونید که درباره دنیایی که این فرشته ها دارند خیلی میشه صحبت کرد، ولی بخشی که در این سایت بهش قراره پرداخته بشه، در مورد مهارت آموزی های کاربردی و به درد بخور اونهاست.
بچّه ها برای اینکه در آینده بتونن به اصطلاح گلیم خودشون رو از آب بیرون بکشن، به غیر از درس خوندن و گرفتن نمره های خوب و در نهایت قبول شدن در یک رشته مناسب دانشگاهی، که تو این دوره زمونه خیلی کار خارق العاده ای هم ممکنه با وجود این همه دانشگاه های رنگ و وارنگ محسوب نشه، نیاز به مهارت هایی دارن که در هیچ مدرسه ای به صورت حرفه ای و کامل بهشون آموزش داده نمی شه.
“حلّ مسئله، هدف گذاری درست، آشنایی با اصول کسب و کار، هوش مالی و ارتباط مؤثر” از جمله ی این مهارت ها هستند. امّا دو تا از مهارت هایی که تأثیر زیادی می تونه در دوران تحصیل، و چه بسا در تمامی مراحل زندگی اونها بذاره مهارت های کلامی یا به عبارت دیگه فن بیان، و شیوه ی مطالعه کردن درست هستش، که در سایت مهارتجو قراره به صورت ویژه به اونها پرداخته بشه.
در سایت بخش های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده، و گروه علمی، فرهنگی مهارتجو، بدون هیچ ادّعایی در مورد موضوع هایی که بهش می پردازه سعی کرده تا جایی که می تونه همه سلیقه های همراهان صمیمیش رو در نظر بگیره.
ممکنه شما پدر یا مادر، معلّم، یک فرد علاقه مند به حوزه کودک و یا حتی خودتون در دوران نوجوانی به سر ببرید. همه ی شما عزیزان روی تُخم چشم ما جا دارید و باید بدونید خیلی از مطالبی که در این سایت گردآوری شده با

نوعی جامع نگری تهیه شده و همه گروه های سنّی بنا به درکی که از مسائل دارند می تونن از اون استفاده کنن و با نوعی همزاد پنداری براشون لذّت بخش باشه.
خدمتگزار اصلی این سایت، یا به عبارت با کلاس مآبانه ی آن، مدیریت سایت مهارتجو بر عهده آقای علی علیمحمدی گذاشته شده و اگه دوست داشته باشید، می تونید برای آشنایی بیشتر و دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد ایشون اینجا را کلیک بفرمائید. ما بقی تیم کاری هم عزیزان خوش ذوقی هستند که در تهیه مطالب و بخش فنی سایت، به مهارتجو کمک می رسونن و وجودشون برای ادامه کار حیاتی هستش.
برای استفاده از برخی از بخش های سایت که نیاز به دانلود مطالب دارید، لازمه در سایت ثبت نام کنید، و بعد از تائید نام کاربریتون، می تونین مجدد وارد سایت بشید و از مطالب مورد نظرتون استفاده کنید.
یادتون باشه که ما هیچ وقت ادّعای کامل بودن نداریم، و چنانچه با راهنمایی-های ارزنده خودتون مسیر حرکتمون رو روشن تر کنید، منّت بر ما گذاشته و محبتی که می کنید برای یاری رسانی به رشد و شکوفایی مهارت های مورد نیاز فرزندان ایران زمین، جز با محبت یزدان پاک، قابل جبران نخواهد بود.
از ارسال مطالب و کارهای ارزشمند و خوبتون در هر قالبی که باشه (مقاله، کلیپ، فیلم و ….) استقبال و استفاده خواهیم کرد و اونهارو به نام خودتون با هم میهنان به اشتراک می ذاریم.
برای ارتباط بیشتر با ما، فقط کافیه این کلید را بزنید و وارد صفحه مربوطه بشید. منتظر پیام های سبز و شوق آفرین شما هستیم. و هر انتقادی رو به جان می پذیریم.
ماندگار باشید و برقرار